Sąlygos ir taisyklės

Kategorijose: „3D spausdintuvai„, „Spausdinimo medžiagos” ir „Priedai, dalys, įrankiai” pateikiamos nuorodos į išorinius produktus – Jūs užsakote, perkate, apmokate tiesiai pas pardavėjus.

Kategorijoje: „Unikalūs 3D suvenyrai” – mūsų pagaminti ir parduodami išskirtiniai suvenyrai, naudingos smulkmenos, žaislai, dekoracijos ir pan. Išsirinkę Jums patinkančią prekę – dėkite ją į pirkinių krepšelį ir suformuokite užsakymą (reikės užsiregistruoti).

Įsigydami mūsų pagamintus 3D gaminius, pateikę užskymą, apmokėti galite lengvai ir patogiai – per Paysera elektroninių mokėjimų sistemą.

Užpildžius prekių pristatymo adresą, patvirtinus naudojimo sąlygas ir taisykles, toliau galėsite pasirinkti Paysera logotipą ir pasirinkti Jums patogiausią apmokėjimo būdą (bankiniu pavedimu per bet kurio Lietuvos banko el. bankininkystės sistemą, su atspausdinta sąskaita Maximos kasose ar pašte ir pan.).

Atlikus elektroninio mokėjimo procedūras Jūs ir mūsų sistema automatiškai gaus patvirtinimą apie tai ir pakeis užsakymo statusą į „apmokėta”. Esant kokioms nors klaidoms, interneto ryšio sutrikimams Jūsų apmokėjimas gali nepavykti – prašome apie tai informuoti sistemų administratorius.

P.S. Klientai kartais klysta, nes mano, kad norint mokėti per Paysera.lt sistemą reikia atsidaryti sąskaitą pas juos, pervesti pinigų į ją ir tik tada mokėti… Ne 🙂 Ši sistema yra skirta patogiam, automatiniam ir saugiam sujungimui su bet kurio Lietuvos banko elektroninės bankininkystės sistema! Tad jei Jūs norite mokėti iš SEB, SwedBank ar kito banko sąskaitos – tiesiog pasirinkite šio banko logotipą ir būsite sujungti su banku, automatiškai užpildytas pavedimo šablonas (eliminuojamos klaidos pildant ranka) ir Jums beliks jį patvirtinti savo kodų generatoriumi ar mobiliuoju parašu.

Pirkiniai už daugiau nei €30 Lietuvoje pristatomi nemokamai!

Gavus Jūsų užsakymo apmokėjimą, prekės per 1-2 darbo dienas (neskaitant savaitgalių, švenčių dienų) paruošiamos ir išsiunčiamos į Jūsų pasirinktą LP Express paštomatą, į kurį siunta bus pristatyta dar per 1-2 d., o Jūs gausite SMS pranešimą, kad jau galite atsiimti siuntinį. Siuntos keliavimo eigą galima stebėti per užsakymo vykdymo pranešime gauta aktyviąją nuorodą.

Standartinė siuntos įpakavimo, adresavimo ir pristatymo į paštomatą Lietuvoje kaina: 3 €

Negavus užsakytų prekių per 7 d. nuo užsakymo, prašome kreiptis kontaktiniu el. paštu: info @ 3dkalve.lt

Svarbu: registruodamiesi taisyklingai nurodykite arba vėliau, prieš užsakydami prekes, patikslinkite savo vard1 ir pavardę, telefono numerį! Pateikdami užsakymą pasirinkite iš sąrašo Jums artimiausią ar kitą patogų LP Express paštomatą įkurįir bus pristatyta siunta.

– Esant netikslumams Jūsų nurodytame adrese, mes negalime prisiimti atsakomybės už pasimetusius siuntinius.
– Prekių siuntinių draudimo paslauga kol kas neteikiama. Už pristatymo metu sugadintas ar dingusias prekes mes neatsakome.

3D spausdinimas – tai nėra pramoninė / masinė gamyba, kur visi procesai ir medžiagos ištobulinti iki didelio efektyvumo ir kokybės standartų.

3D spausdinimas – labiau kaip amatininko / rankų darbo kūriniai, kurie priklausomai nuo daugelio veiksnių – spausdinimo medžiagos (filamento) partijos ir kokybės, oro sąlygų, vibracijų ir kitų objektyvių priežasčių, beveik kiekvieną kartą gaunasi unikalūs, turi šiek tiek smulkių netolygumų, nedidelių matmenų nukrypimų, paviršiaus faktūros nelygumų ir pan.

Todėl prašome tolerancijos ir supratimo, kad šie gaminiai – nebus idealūs. Tačiau mes nuoširdžiai stengiamės juos kas kartą pagaminti kuo aukštesnės kokybės.

3D spausdinimo medžiagos, tipiškai PLA ir/ar PETG – bioskaidžios medžiagos, nepasižyminčios ypatingu tvirtumu, tad šių gaminių / suvenyrų negalima mėtyti, spausti, trankyti ir kitaip mechanikai ar chemiškai veikti.

Dėl naudojamų medžiagų specifikos 3D atspausdintiems gaminiams ilgalaikė garantija nesuteikaima.

Visos prekės parduodamos 3Dkalve.lt e-parduotuvės kategorijoje „3D suvenyrai” – unikalūs vienetiniai gaminiai, spausdinami 3D spausdintuvu tik po užsakymo pateikimo, todėl traktuojami kaip „pagal individualų užsakymą pagamintos prekės„, ir vadovaujantis Civilinio kodekso 6.228-10 str. 3 punktu – negali būti grąžinamos / priimamos atgal.