Dažniausiai užduodami klausimai

Galime užtikrinti Jus kad šis tinklapis tikrai nėra skirtas kažką apgauti 🙂 Tai mūsų hobis, aistra. O kai kažką mėgsti, propaguoji, atrandi kažką gero - norisi tuo dalintis ir su kitais 😉

Jei lyginate su tokių pačių ar analogiškų prekių kainomis Lietuvoje, kurios ŽENKLIAI aukštesnės, tai prisiminkite kad pirkdami "tikrose" parduotuvėse Jūs apmokate tų parduotuvių įrengimą, apšvietimą, darbuotojų algas, savininko namo statymą, jo žmonos kailinius ir keliones į Maldyvus su meiluže 🙂

Ir šiaip, kaip mėgstu sakyti -"Lietuva Tėvynė Brangi" 🙂 O pasaulis dabar globalus, internete gana nesunku susirasti, užsisakyti, apmokėti keliais pelės paspaudimais ir po savaitės, max. dviejų gauti prekes kurjerio pristatytas į namus iš logistikos sandėlių Europoje!

Taip 🙂 Kaip ir beveik viskas šiais laikais 😉 Kinija - pasaulio fabrikas. Ten greitai, daug, o pastarąjį dešimtmetį - ir visai neblogai gamina viską ir visiems.

Mūsų prekybos centruose ar dedikuotose parduotuvėse Jūs 90% atvejų perkate tas pačias kiniškas prekes, gaminius, technologijas, tik jau "perėjusias" per N rankų ir su atitinkamu antkainiu.

O mes siūlome tiesiogines nuorodas kad užsisakyti iš gamintojų / tiekėjų taip sutaupant ženklią dalį keliaujančią godžių verslininkų pelnams 😉

Suprantame, kad daugeliui nepatinka ir net nejauku laukti 3-5 savaites kol kažkokios prekės atkeliaus aplink visą žemės rutulį iš Kinijos?  Taip... mums taip pat!

Todėl čia skelbiamos prekės atrenkamos ir rekomenduojamos įsigyti tik iš tų tiekėjų kurie jas išsiunčia iš Europos Sąjungoje esančių sandėlių!* Dažniausiai iš Lenkijos, Čekijos, Vokietijos ar Ispanijos.

Jokių muitų, jokio ilgo laukimo. Tipiškai prekės gaunamos per 3-7 dienas. Jas tiesiai į namus atveža arba į artimiausius paštomatus pristato Itella ar Omniva kurjeriai 😉

* - su labai retomis išimtimis, kuomet atitinkamų prekių už GERĄ KAINĄ nėra pas tiekėjus Europoje, tuomet rekomenduojame ir iš Kinijos. 

Paspaudus bet kurios rekomenduojamos prekės aprašyme "Pirkti" - Jums bus atidarytas naujas naršyklės puslapis su atitinkama preke globalioje prekyvietėje "AliExpress" / "GeekBuying" / "TomTop" ar "Cafago" ir pan.

Ten, paspaudus "Buy now" Jūsų paprašys prisijungti (jeijau turite paskyrą) arba užsiregistruoti. Užsiregistruoti galima su el. paštu ir norimu slaptažodžiu arba automatizuotai per "Facebook" / Google ir kitas paskyras.

Užsiregistravus reikės nurodyti pristatymo adresą ir įvesti mokėjimo kortelės duomenis (tai - saugu!). O jei jau turite paskyrą - šie duomenys bus užpildyti automatiškai, beliks patvirtinti užskymą ir apmokėti.